Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Tychy , śląskie;

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Obowiązki:
  • Obsługa wózka widłowego
  • Zabezpieczanie produkcji w potrzebne komponenty
  • Rozładunki, załadunki
  • Ścisła współpraca z działami odpowiedzialnymi za dostawy/ wysyłki
  • Dbałość o porządek i czystość w magazynie
  • Kontrola wizualna opakowań od dostawców
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ukończony kurs operatora wózka widłowego (zdany egzamin UDT; jeżeli nie masz tego dokumentu, ale posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie - pomożemy w zdobyciu wymaganych uprawnień!)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe: podstawa + premie
  • Stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość przystąpienia do Multisport oraz grupowego ubezpieczenia na życie

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego, praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii