Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Remote Data Scientist @ Scalac

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 20-06-2019, do końca 39 dni
Praca Remote Data Scientist @ Scalac

Salary: 8.5k-17.0k (B2B) PLN / month.

Requirements: Python, Git, English, Problem solving, Proactivity.

Tools: varies (eg. Jira), Confluence, GitHub, Github, code review :), GIT, CircleCI, jenkins, Agile, varies (e.g. Lean, Kanban, Scrum).

Additionally: Training budget, In-house trainings, In-house hack days, Conference budget, Team Events, Mobile phone, Free coffee, Canteen, Bike parking, Shower, Free snacks, Free beverages, Free parking, Kitchen, Play room.

Opis stanowiska

ESSENTIALS:

  • Location: com.nofluffjobs.posting.domain.LocationDescriptor@35191f94
  • Start Date: ASAP
  • Salary (gross): 8.5k-17.0k (B2B) PLN / month
  • Category: Backend
  • Company Size: 100+

REQUIREMENTS - MUST HAVE:

  • Python
  • Git
  • English
  • Problem solving
  • Proactivity
  • Own ideas & passion
  • Scikit-learn
  • Tensorflow or other deep-learning library
  • Jupyter or other notebooks
  • Data visualization skills
  • Forecasting
  • Classifiers
  • Recommendation models both ML and statistical
  • Statistics

REQUIREMENTS - NICE TO HAVE:

  • PostgreSQL
  • Team player
  • Communication skills
  • Leadership skills
  • AWS
  • Google Cloud
  • Azure
  • Luigi
  • Airflow
  • Scala
  • Finance knowledge or other domain knowledge
  • Databricks
  • GCloud experience
  • Jira
  • jenkins
  • BigQuery
  • S3
  • Pandas

Gdzie szukać pracy jako Remote Data Scientist @ Scalac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Remote Data Scientist @ Scalac w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Scalac lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Remote Data Scientist @ Scalac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Remote Data Scientist @ Scalac, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Scalac praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii