Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

Scrum Master

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Scrum Master

Zadania:
  • wspieranie zespołów projektowych w samoorganizacji i komunikacji zgodnie z metodyką Agile,
  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołów oraz jakość tworzonych produktów,
  • moderowaniem spotkań scrumowych
  • proaktywne podejście do usuwania przeszkód utrudniających pracę zespołu.
Wymagania:
  • znajomość metodyki Scrum,
  • bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności rozwiązywania konfliktów,
  • proaktywność w działaniu,
  • samodzielność,
  • język angielski co najmniej na poziomie B1.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Gdzie szukać pracy jako Scrum Master

Jaka oferta pracy na stanowisku: Scrum Master w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Scrum Master Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scrum Master, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBC Sp. z o.o.

Praca Scrum Master, Katowice