Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier jakości oprogramowania (Automotive Spice Assessor)

Lokalizacja: Mielec , podkarpackie;

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna o globalnym zasięgu. W związku z rozbudową Działu Jakości oraz dalszym rozwojem organizacji i mieleckiego oddziału, poszukujemy specjalisty zainteresowanego objęciem nowego w strukturze firmy stanowiska Inżyniera Zapewnienia Jakości Oprogramowania - roli Automotive Spice Assessora.

Główne zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie oceny rozwoju oprogramowania w ramach projektów zgodnie z Automotive SPICE
  • Udzielanie konsultacji pracownikom Firmy i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu Automotive SPICE
  • Tworzenie wymagań i standardów dla procesów Automotive SPICE
  • Weryfikacja produktów pracy Automotive SPICE w projektach
  • Opracowywanie, nadzorowanie i weryfikacja niezgodności z zakresu procesów Automotive SPICE
  • Współpraca z zespołami projektowymi w zakresie audytów i ocen Automotive SPICE
  • Współpraca z innymi działami Firmy w zakresie oceny zgodności produktów pracy w projektach
  • Koordynowania i nadzorowanie działań zgodnie z planami projektów i zespołami projektowymi
  • Współpraca z klientami i dostawcami w zakresie Automotive SPICE przy realizacji projektów
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w branży Automotive, znajomość norm i standardów obowiązujących w przemyśle motoryzacyjnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania/rozwoju oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wbudowanego (C/C++) i architektury oprogramowania
  • Znajomość systemów Car Infotainment
  • Znajomość Automotive SPICE
  • Operatywność, elastyczność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i analityczne
  • Mile widziana znajomość narzędzi do modelowania oprogramowania Enterprise Architect
  • Mile widziana znajomość standardów AUTOSAR
Oferujemy:
  • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Realną możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach)
  • Kursy językowe (lekcje prowadzone przez native speakera)
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze sprzyjającej realizacji własnych pomysłów w dynamicznie rozwijającej się firmie (ponad dwukrotny wzrost zatrudnienia w ciągu 3 lat)
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, różnorodność realizowanych projektów i współpracę z prestiżowymi i rozpoznawalnymi markami
  • Objęcie strategicznego, perspektywicznego, nowego w strukturze firmy stanowiska - możliwość wszechstronnego rozwoju i awansu

Gdzie szukać pracy jako Inżynier jakości oprogramowania (Automotive Spice Assessor)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier jakości oprogramowania (Automotive Spice Assessor) w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier jakości oprogramowania (Automotive Spice Assessor) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier jakości oprogramowania (Automotive Spice Assessor), praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii