Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praktykant/ka w dziale Design and Build (nr ref.: 10151)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 19-06-2019, do końca 8 dni
Praca Praktykant/ka w dziale Design and Build (nr ref.: 10151)

Opis stanowiska
  • Poszukujemy osoby, która będzie wspierać dział w:
  • przygotowaniu ofert i prezentacji dla klientów na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych
  • odbywaniu wizji lokalnych w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian
  • przygotowaniu kalkulacji kosztów i pozyskiwaniu ofert
  • tłumaczeniu dokumentów (PL
  • ENG; ENG
  • PL)
  • monitorowaniu procesu fakturowania i płatności
  • organizowaniu i porządkowaniu danych elektronicznych
Wymagania
  • Zgłoś się do nas, jeżeli:
  • jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów lub absolwentem na kierunku: budownictwo, inżynieria lądowa, architektura lub pokrewnym
  • znasz język angielski na zaawansowanym poziomie (codzienna praca w języku angielskim)
  • dobrze poruszasz się w pakiecie MS Office
  • lubisz i umiesz pracować z ludźmi oraz w zespole
  • jesteś proaktywny/a i chcesz się uczyć
  • chcesz poznać i rozwijać się w branży nieruchomości
Oferujemy
  • A co my oferujemy Tobie:
  • wymiar praktyk: min. 20 godzin w tygodniu
  • możliwość zaliczenia praktyk wymaganych w toku studiów
  • możliwość zebrania doświadczeń zawodowych w międzynarodowej firmie
  • szeroki wachlarz zadań
  • miłą i przyjazną atmosferę praktyk

Gdzie szukać pracy jako Praktykant/ka w dziale Design and Build (nr ref.: 10151)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praktykant/ka w dziale Design and Build (nr ref.: 10151) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praktykant/ka w dziale Design and Build (nr ref.: 10151) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praktykant/ka w dziale Design and Build (nr ref.: 10151), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii