Wyszukaj spośród 12372 ofert pracy

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;

LSJ HR GROUP to szczecińska firma rekrutacyjno-szkoleniowa, która od kilkunastu lat buduje mocne, pozytywne relacje z kandydatami i przedsiębiorcami. Dla każdego kandydata walczymy o jak najlepsze warunki zatrudnienia, a dla każdego pracodawcy o jak najlepszego kandydata, który pchnie organizację do dalszego rozwoju.

Obowiązki:

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która doskonale radzi sobie z komunikacją marki w mediach społecznościowych i ma chrapkę na angażowanie się w ciekawe projekty marketingowe dla najlepszej regionalnej firmy HR-owej!

Czego możesz się spodziewać?
  • Pracy w zespole ludzi zaangażowanych i lubiących ze sobą przebywać
  • Dobrego wynagrodzenia, prywatnej opieki medycznej i umowy o pracę lub B2B jeśli wolisz
  • Możliwości planowania i realizacji działań w social media (Facebook, LinkedIn, Youtube) przy wyznaczonym budżecie i celach liczbowych
  • Możliwości tworzenia angażujących treści
  • Moderowania komunikacji z klientami oraz opinii na temat marki
  • Opracowywania i wprowadzania do serwisów www treści content marketingowych
  • Prowadzenia płatnych kampanii w kanałach social media
  • Analizowania i raportowania uzyskiwanych wyników liczbowych.
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Znajomości narzędzi do obsługi kanałów social media (m.in. menedżer reklam), a także zewnętrznych narzędzi do analizy i monitorowania profili oraz Google Analytics
  • Znajomości pracy z dowolnym programem graficznym lub chęci nauczenia się podstaw obsługi
  • Samodzielności, inicjatywy i kreatywności
  • Lekkiego pióra
  • Komunikatywności i sumienności
  • Chęci nauki i poszerzania zakresu wiedzy i umiejętności.
Dodatkowe informacje

Będziesz mieć też możliwość angażowania się
w interesujące projekty HR-owe, takie jak: szkolenia, konferencja #HRSzczecin, wydarzenia organizowane
i współorganizowane przez naszą firmę.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Marketingu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Marketingu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Marketingu, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
LSJ HR Group

Praca Specjalista ds. Marketingu, Szczecin