Wyszukaj spośród 10376 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Architekt Sieci

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy aktualnie Specjalistów na stanowisko: Architekt Sieci

Obowiązki:

Projekt: analiza infrastruktury pod kątem wymienionych poniżej technologii. Podczas analizy, badanie istniejącej infrastruktury, zgodnie ze scenariuszami awarii. Opracowanie dokumentacji dotyczącej możliwych następstw, propozycje zmian/przebudowy infrastruktury.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie z zakresu analizy infrastruktury z zakresu Switching, Routing, Firewall, IPS dla następujących technologii: F5, PaloAlto, Juniper, CheckPoint Firewall, IPS Tippingpoint, IPS/FW Cisco Firepower, DWDM Adva, Cisco ISE, Cisco ASA, CERB, Cisco Nexus 5000, Cisco Nexus 7000,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • różnorodne projekty (wybór technologii),
  • częściowa praca zdalna możliwa na dalszym etapie projektu,
  • MultiSport i Medicover,
  • dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse
  • pakiet relokacyjny,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.

Gdzie szukać pracy jako Architekt Sieci

Jaka oferta pracy na stanowisku: Architekt Sieci w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Architekt Sieci Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Architekt Sieci, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.