Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Product Manager (nr ref.: 10149)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 18-06-2019, do końca 24 dni
Praca Product Manager (nr ref.: 10149)

Opis stanowiska
  • tworzeniem, modyfikowaniem i nadzorowaniem polityki asortymentowej Spółki
  • nadzorowaniem realizacji projektów/zadań w zakresie prowadzonych przedsięwzięć
  • planowaniem i tworzeniem harmonogramów projektów
  • budowaniem międzywydziałowych zespołów projektowych i ich nadzorowaniem
  • identyfikacją zagrożeń w realizacji projektu i inicjowaniem działań korygujących w celu sfinalizowania projektu z sukcesem
  • tworzeniem procedur właściwych dla projektu i ich wdrożeniem
  • zarządzaniem zmianą w projekcie
  • organizowaniem spotkań projektowych
  • tworzeniem raportów dotyczących statusu projektu
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane technologia drewna lub pokrewne)
  • umiejętność efektywnego prowadzenia projektów z uwzględnieniem wypracowanych standardów
  • doświadczenie w zarządzaniu zróżnicowanymi zespołami
  • osobowość lidera
  • poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje i decyzje podjęte w ramach współpracy zespołowej
  • chęć do dzielenia się wiedzą i umiejętne korzystania z wiedzy członków zespołów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • asertywność
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i otwartość w komunikacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów na różnych szczeblach organizacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon
  • możliwość wzięcia udziału w strategicznych projektach organizacji
  • niekorporacyjną atmosferę
  • bardzo dobre warunki pracy: ergonomiczne, nowoczesne biura; dostęp do wyposażonej kuchni i świetnej kawy
  • możliwość dofinansowania ciepłego posiłku w formie smacznego drugiego dania

Gdzie szukać pracy jako Product Manager (nr ref.: 10149)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Product Manager (nr ref.: 10149) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Product Manager (nr ref.: 10149) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Product Manager (nr ref.: 10149), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Product Manager (nr ref.: 10149), Poznań