Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: DevOps Engineer

Zadania:
  • Wspieranie środowiska produkcyjnego, aby zapewnić ciągłość operacji IT.
  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie platformy CI / CD.
  • Współpraca z zespołem międzynarodowym.
Wymagania:
  • Znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych: Bash, Python, Groovy, Ruby,
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji CI / CD (preferowany Jenkins),
  • Znajomość narzędzi automatyzacji, np. Ansible, Puppet.
  • Znajomość narzędzi Hashicorp, np. Vagrant, Packer, Consul,
  • Doświadczenie z administracji Linux (preferowane CentOS),
  • Doświadczenie z AWS,
  • Mile widziane: doświadczenie programowania w języku Java, znajomość kontenerów (Docker, Kubernetes), doświadczenie z JBoss / Wildfly, Tomcat, Apache, nginx, HAProxy, znajomość: Kibana, ElasticSearch, Logstash, Greylog,
  • Znajomość języka angielskiego.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
  • Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
  • Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Gdzie szukać pracy jako DevOps Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: DevOps Engineer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DevOps Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps Engineer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii