Pracownik Produkcji - praca od zaraz, dla kobiet i mężczyzn

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Wynagrodzenie do negocjacji

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osób na stanowisko Paracownika Produkcji.


Dołączając do nas zyskujesz:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14,88 zł/h brutto
  • premię w wysokości 520 zł 
  • pracę zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet

Twoim zadaniem będzie...

... wykonywanie prac produkcyjnych zleconych przez kieronika zmiany (produkcja obudów do telewizorów). 

Jedyne czego oczekujemy to...

... gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6).


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji - praca od zaraz, dla kobiet i mężczyzn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji - praca od zaraz, dla kobiet i mężczyzn w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji - praca od zaraz, dla kobiet i mężczyzn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji - praca od zaraz, dla kobiet i mężczyzn, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.