Wyszukaj spośród 11955 ofert pracy

Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych - 13,72 euro/h - Praca w Belgii

Lokalizacja: Temse , Flandria
Data: 17-06-2019, do końca 1 dzień
Praca Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych - 13,72 euro/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych


Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika produkcji będzie należało pakowanie gotowych produktów na linii. Do Twoich obowiązków także zaliczać się będzie weryfikacja jakości i szczelności opakowań oraz ich oznaczeń. Konieczne jest również dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na stanowisku pracownika produkcji w branży mięsnej. Znajomość języka angielskiego powinna umożliwić swobodną komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii autem będzie mile widziana.

Oferujemy

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 13,72 euro brutto za godzinę, nadgodzinny płatne 150%, jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez naszego polskojęzycznego koordynatora, który znajduje się na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
13,72 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień


Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych - 13,72 euro/h - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych - 13,72 euro/h - Praca w Belgii w miejscowości: Temse jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych - 13,72 euro/h - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych - 13,72 euro/h - Praca w Belgii , praca w Temse dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Pracownik produkcji/ Pakowanie wędlin wieprzowych - 13,72 euro/h - Praca w Belgii , Temse


.
Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Ewelina Rędzikowska

e.redzikowska@ksservice.pl

506561723

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie