Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Pracownik biurowy - fakturzystka

Lokalizacja: Baniocha , mazowieckie;

Firma OFITEX obecna jest na rynku od 22 lat. Jesteśmy czołowym producentem profili budowlanych i wykończeniowych z PCV w kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:PRACOWNIK BIUROWY -- FAKTURZYSTKA

Opis stanowiska
  • realizacja zadań związanych z obsługą biura
  • zaopatrywanie firmy w materiały biurowe
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej (odbieranie, skanowanie, wysyłka itp.)
  • kontakt i współpraca z dostawcami oraz kurierami,
  • bieżąca obsługa sprzedażowa klientów
  • przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur
  • opieka nad klientami firmy , utrzymywanie bezpośrednich relacji
  • przygotowywanie ofert
  • bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy
Wymagania
  • ​wykształcenie min. średnie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i dyspozycyjność, K
  • komunikatywność, umiejętność samoorganizacji oraz porządkowania własnych obowiązków
  • dobra znajomość komputera w środowisku Windows i pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura,
  • znajomość programu WF-MAG
  • język angielski
Oferujemy
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
  • pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.
  • po okresie próbnym – umowę o pracę.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowy - fakturzystka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowy - fakturzystka w miejscowości: Baniocha jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OFITEX Katarzyna Fedorowicz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowy - fakturzystka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowy - fakturzystka, praca w Baniocha dopasowana do Twoich wymagań.OFITEX Katarzyna Fedorowicz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
OFITEX Katarzyna Fedorowicz

Praca Pracownik biurowy - fakturzystka, Baniocha

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Iwona Kramek

iwona.kramek@ofitex.pl

692777919

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie