Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - pakowacz

Lokalizacja: Baniocha , mazowieckie;

Firma OFITEX obecna jest na rynku od 22 lat. Jesteśmy czołowym producentem profili budowlanych i wykończeniowych z PCV w kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze: Pracownik produkcji - pakowacz

Opis stanowiska
  • pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi
  • oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych
  • kontrola jakości produktów oraz opakowań
  • kontrola ilościowa
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
Wymagania
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dobra organizacja pracy własnej
  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • dyspozycyjność
  • punktualność
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • realne możliwości na rozwój i awans
  • pracę od zaraz
  • wynagrodzenie zawsze na czas

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - pakowacz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - pakowacz w miejscowości: Baniocha jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OFITEX Katarzyna Fedorowicz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - pakowacz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - pakowacz, praca w Baniocha dopasowana do Twoich wymagań.OFITEX Katarzyna Fedorowicz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.