Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego (nr ref.: 10139)

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 13-06-2019, do końca 22 dni
Praca Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego (nr ref.: 10139)

Opis stanowiska
  • formułowanie kierunków działalności Działu, w tym opracowywanie okresowych planów zadaniowo
  • finansowych oraz zapewnienie ich prawidłowej i terminowej realizacji
  • pozyskiwanie i nadzór nad realizacją kontraktów dotyczących projektowania i dostaw urządzeń i stanowisk badawczych i/lub systemów automatyki przemysłowej
  • pozyskiwanie zleceń na wykonywanie przez Dział analiz obliczeniowych w zakresie mechaniki konstrukcji dla klientów przemysłowych z sektorów morskich lub lądowych i sprawowanie nadzoru nad ich wykonaniem
  • sprawowanie nadzoru merytorycznego i kontroli funkcjonalnej nad działalnością pracowników Działu
  • reprezentowanie Działu w kontaktach zewnętrznych, w tym podejmowanie działań w ramach udzielonego pełnomocnictwa
Wymagania
  • Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowany kierunek: budowa maszyn, mechaniczny, okrętowy
  • co najmniej 4
  • letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem ludzkim i prowadzeniu projektów technicznych
  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim z uwzględnieniem terminologii technicznej
  • umiejętności nadzorowania i organizacji pracy zespołu inżynierów
  • projektantów, komunikatywności, systematyczności
  • umiejętności organizowania pracy własnej, zwłaszcza szeregowania i kontrolowania szeregu zadań
  • znajomości narzędzi i metod projektowania
  • znajomości metod zarządzania projektami, w szczególności praktyki w realizacji projektów obejmujących projektowanie i rozproszone wykonawstwo prototypowych urządzeń technicznych
Oferujemy
  • różne formy zatrudnienia (w tym umowę o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę
  • świadczenia socjalne, w tym możliwość skorzystania z dodatkowej opieki medycznej, kart sportowych, dofinansowania wypoczynku
  • możliwość szkolenia i dalszego rozwoju
  • atmosferę sprzyjającą działaniu w gronie zaangażowanych ludzi z pasją

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego (nr ref.: 10139)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego (nr ref.: 10139) w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego (nr ref.: 10139) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego (nr ref.: 10139), praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego (nr ref.: 10139), Gdańsk