Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Konstruktor - Elektronik (nr ref.: 10142)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 13-06-2019, do końca 48 dni
Praca Konstruktor - Elektronik (nr ref.: 10142)

Opis stanowiska
  • projektowanie nowych urządzeń
  • projektowanie układów elektroniki analogowej i cyfrowej (w tym PCB)
  • udoskonalanie istniejących urządzeń
  • rekomendowanie działań usprawniających
  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej oraz dokumentacji do certyfikacji CE
  • udział we wdrażaniu prototypów, wsparcie podczas uruchamiania produkcji seryjnej
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • stała współpraca z Konstruktorem Mechanikiem
Wymagania
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów hardware’owych i software’owych
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku konstruktora urządzeń
  • praktyczna znajomość projektowania układów analogowych i cyfrowych (w tym PCB)
  • praktyczna znajomość programowania mikrokontrolerów
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sprzętu elektronicznego oraz EMC
  • terminowość
  • kreatywność i innowacyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, rzetelność
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00
  • 16.00
  • karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • premie kwartalne
  • premie za polecenie pracownika
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • pracę przy innowacyjnych projektach wdrożeniowych
  • dużą swobodę i samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • wsparcie w przypadku relokacji (mieszkanie służbowe)

Gdzie szukać pracy jako Konstruktor - Elektronik (nr ref.: 10142)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konstruktor - Elektronik (nr ref.: 10142) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konstruktor - Elektronik (nr ref.: 10142) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor - Elektronik (nr ref.: 10142), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Konstruktor - Elektronik (nr ref.: 10142), Wrocław

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie