Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Technolog (malowanie proszkowe) (nr ref.: 10143)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 13-06-2019, do końca 40 dni
Praca Technolog (malowanie proszkowe) (nr ref.: 10143)

Opis stanowiska
  • kompletowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (systemy lakiernicze, normatywy czasu i materiału, instrukcje stanowiskowe i inne wymagane w procesach)
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych poprzez ulepszanie procedur pracy, narzędzi oraz zabezpieczeń
  • sprawne wdrażanie procesów produkcyjnych dla nowych detali oraz systemów lakierowania
Wymagania
  • minimum 2
  • letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wymagana znajomość procesów lakierniczych
  • malowanie proszkowe
  • znajomość KTL będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień LEAN
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wysoką samodzielność na stanowisku
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, wczasy pod gruszą, bony na święta)
  • naukę języka angielskiego
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń

Gdzie szukać pracy jako Technolog (malowanie proszkowe) (nr ref.: 10143)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technolog (malowanie proszkowe) (nr ref.: 10143) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technolog (malowanie proszkowe) (nr ref.: 10143) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog (malowanie proszkowe) (nr ref.: 10143), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.