Wyszukaj spośród 9706 ofert pracy

pracownik budowlany

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie;
Wynagrodzenie: 3500PLN / Miesiąc

Jesteśmy niedużą ale prężną firmą budowlaną działająca głównie na terenie podkarpacia. Jesteśmy na rynku budowlanym od 18 lat. Pracujemy głównie dla klientów instytucjonalnych: spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, jednostki samorządowe oraz klienci indywidualni. Główny profil działalności to : remonty balkonów, elewacji, dobudowy balkonów, stare zabytkowe budownictwo, konstrukcje żelbetowe.


Pracownik budowlany

Pracownik budowlany powinien znać zasady: dociepleń elewacji w systemie Greinplast, Ceresit, naprawy w systemie PCC. Obsługa maszyn i elektronarzędzi.

Wymagania

Doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Stałą pracę w dynamicznym zespole i uczciwych współpracowników. Wynagrodzenie 3 500 zł brutto w systemie miesięcznym. Praca jednozmianowa na terenie Rzeszowa.


Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Oferta jest ważna jeszcze 9 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako pracownik budowlany

Jaka oferta pracy na stanowisku: pracownik budowlany w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Przedsiebiorstwo Budowlane J.P. Domek Jacek Płodzień lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako pracownik budowlany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pracownik budowlany, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Przedsiebiorstwo Budowlane J.P. Domek Jacek Płodzień praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Przedsiebiorstwo Budowlane J.P. Domek Jacek Płodzień


Praca pracownik budowlany, Rzeszów


Oferta jest ważna jeszcze 9 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Jacek Płodzień

jpdomek@poczta.onet.pl

698048334

www.jpdomek.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie