Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

pracownik budowlany

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie;
Wynagrodzenie: 3500PLN / Miesiąc

Jesteśmy niedużą ale prężną firmą budowlaną działająca głównie na terenie podkarpacia. Jesteśmy na rynku budowlanym od 18 lat. Pracujemy głównie dla klientów instytucjonalnych: spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, jednostki samorządowe oraz klienci indywidualni. Główny profil działalności to : remonty balkonów, elewacji, dobudowy balkonów, stare zabytkowe budownictwo, konstrukcje żelbetowe.


Pracownik budowlany

Pracownik budowlany powinien znać zasady: dociepleń elewacji w systemie Greinplast, Ceresit, naprawy w systemie PCC. Obsługa maszyn i elektronarzędzi.

Wymagania

Doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Stałą pracę w dynamicznym zespole i uczciwych współpracowników. Wynagrodzenie 3 500 zł brutto w systemie miesięcznym. Praca jednozmianowa na terenie Rzeszowa.


Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Oferta jest ważna jeszcze 86 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako pracownik budowlany

Jaka oferta pracy na stanowisku: pracownik budowlany w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Przedsiebiorstwo Budowlane J.P. Domek Jacek Płodzień lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako pracownik budowlany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pracownik budowlany, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Przedsiebiorstwo Budowlane J.P. Domek Jacek Płodzień praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Jacek Płodzień

jpdomek@poczta.onet.pl

698048334

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie