Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Frontend Developer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Frontend Developer

Zadania:
  • rozwój oraz utrzymanie strony front-endowej projektu,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu,
  • ścisła współpraca z programistami i PO,
  • integracja między aplikacjami,
  • współpraca z zespołem scrumowym,
  • praca w środowisku CI/CD.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap,
  • umiejętność wykorzystania wzorców projektowych oraz dobrych praktyk OOP,
  • doświadczenie w pracy z Angular2+,
  • znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów,
  • znajomość technik RWD, UI/UX,
  • język angielski na poziomie min. B2.
  • Mile widziane:
    • doświadczenie na stanowisku Team Leadera,
    • znajomość C++, C#,
    • znajomość Material Design, DVB.
Będziesz mógł skorzystać z:
  • indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • platformy e-learningowej, żeby być na czasie z nowinkami IT
  • bonusu relokacyjnego, jeśli potrzebujesz,
  • pakietu Multisport, żebyś zawsze był w formie
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Gdzie szukać pracy jako Frontend Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frontend Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frontend Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBC Sp. z o.o.

Praca Frontend Developer, Warszawa

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie