Wyszukaj spośród 10560 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier R&D (Laboratorium fotowoltaiki cienkowarstwowej) (nr ref.: 10138)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 11-06-2019, do końca 10 dni
Praca Inżynier R&D (Laboratorium fotowoltaiki cienkowarstwowej) (nr ref.: 10138)

Opis stanowiska
  • obsługa, optymalizacja i konserwacja nowoczesnych urządzeń technologicznych
  • wdrożenie i optymalizacja procesów w technologii cienkowarstwowej
  • testy i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • aktywny udział merytoryczny w dyskusjach dotyczących rozwoju technologii
  • planowanie i realizacja prac eksperymentalnych
Wymagania
  • wyższe wykształcenie w obszarze nanotechnologii, elektroniki, optyki, fizyki, chemii lub pokrewne
  • minimum rok doświadczenia w pracy badawczo
  • rozwojowej lub wdrażaniu innowacyjnych technologii
  • mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami próżniowymi do nanoszenia warstw cienkich
  • mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami laserowymi
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z montażem końcowym modułów fotowoltaicznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z metodami charakteryzacji materiałowej
  • skrupulatność i samodzielność
  • twórczy umysł i umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych
  • wiedza dot. działania ogniw i modułów fotowoltaicznych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z literatury fachowej oraz komunikację z firmami zewnętrznymi
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w pomieszczeniach o podwyższonej czystości oraz w pracy z cienkowarstwowymi ogniwami słonecznymi
Oferujemy

    Gdzie szukać pracy jako Inżynier R&D (Laboratorium fotowoltaiki cienkowarstwowej) (nr ref.: 10138)

    Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier R&D (Laboratorium fotowoltaiki cienkowarstwowej) (nr ref.: 10138) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier R&D (Laboratorium fotowoltaiki cienkowarstwowej) (nr ref.: 10138) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

    Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier R&D (Laboratorium fotowoltaiki cienkowarstwowej) (nr ref.: 10138), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

    Ogłoszenia na Szukam Pracy

    Według najpopularniejszych kategorii