Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10141)

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 11-06-2019, do końca 17 dni
Praca Inżynier Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10141)

Opis stanowiska
  • wsparcie techniczne dla klientów końcowych
  • diagnozowanie i rozwiązanie problemów technicznych
  • konfiguracja urządzeń sieciowych
  • testowanie sprzętu do transmisji danych
  • udział we wdrażaniu i projektowaniu nowych rozwiązań
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • preferowane Telekomunikacja, Informatyka lub pokrewne
  • certyfikat Cisco CCNA
  • certyfikat Cisco CCNP mile widziany
  • bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych za pomocą linii poleceń (CLI)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w kierowaniu samochodem)
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do poszerzania wiedzy
Oferujemy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inna forma zatrudnienia
  • laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10141)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10141) w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10141) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10141), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii