Wyszukaj spośród 12372 ofert pracy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja: Nowy Sącz , Polska;

Firma Importex Krzysztof Jurczak od ponad 25 lat zajmuje się szeregiem usług związanych z transportem i spedycją krajową oraz międzynarodową. W ostatnich latach nasza praca skoncentrowała się przede wszystkim na relacjach z krajami Półwyspu Iberyjskiego.

Opis stanowiska

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym. Trasy na relacjach: Polska -> Niemcy -> Hiszpania

Wymagania

Wymagania:

  • Prawo Jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy

Mile widziane doświadczenie w branży.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo
  • Pracę na terenie UE
  • Auto przydzielone do kierowcy i praca w pojedynczej obsadzie
Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod wskazany numer telefonu.

Gdzie szukać pracy jako Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym w miejscowości: Nowy Sącz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JURCZAK KRZYSZTOF Firma Handlowo- Usługowa "IMPORTEX" Jurczak Krzysztof lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym, praca w Nowy Sącz dopasowana do Twoich wymagań.JURCZAK KRZYSZTOF Firma Handlowo- Usługowa "IMPORTEX" Jurczak Krzysztof praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
JURCZAK KRZYSZTOF Firma Handlowo- Usługowa "IMPORTEX" Jurczak Krzysztof

Praca Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym, Nowy Sącz

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Krzysztof Jurczak

ImportexPraca@gmail.com

+48605422068

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie