Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Kierownik Sekcji Technologii (nr ref.: 10136)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 06-06-2019, do końca 15 dni
Praca Kierownik Sekcji Technologii (nr ref.: 10136)

Opis stanowiska
  • nadzór nad pracą działu technologi
  • podział obowiązków z rozróżnieniem sekcji, ustalanie ścieżki kariery poszczególnych pracowników, przydzielanie zadań i rozliczanie z ich wykonania
  • udział w rozmowach technicznych z klientami z ramienia technologii
  • współpraca z produkcja i działem jakości
Wymagania
  • ukończone studia na politechnice na kierunku mechanicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie w pracy technologa w tym na ofertowanie jak również na prowadzenie własnych projektów od podstaw
  • znajomość produkcji w tym produkcji obróbki skrawaniem
  • język angielski w stopniu komunikatywnym techniczny
Oferujemy
  • prace w zróżnicowanym zespole, nie korporacyjną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • ciekawe wyzwania wymagajcie niestandardowych rozwiązań
  • umowę o prace
  • benefity pozapłacowe

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Sekcji Technologii (nr ref.: 10136)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Sekcji Technologii (nr ref.: 10136) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Sekcji Technologii (nr ref.: 10136) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Sekcji Technologii (nr ref.: 10136), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Kierownik Sekcji Technologii (nr ref.: 10136), Łódź