PHP MAGENTO Developer

Teamquest Rzeszów Wynagrodzenie do negocjacji

Naszym Klientem jest włoski Software House od 3 lat rozwijający swoje biuro w Rzeszowie. W tym momencie mają na pokładzie już prawie 50 osób i pracują dla największych zachodnich gigantów branż odzieżowej i logistycznej rozwijając zarówno oprogramowanie dedykowane jak i własne rozwiązania. Praca w 3-4-osobowych zespołach Agile'owych we współpracy z centralą firmy we Włoszech.

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za wdrażanie kompletnych stron internetowych e-Commerce oraz tworzenie nowych rozszerzeń i aplikacji używając najnowszych struktur PHP i Magento
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia z zakresu programowania PHP
  • bardzo dobra znajomość platformy Magento 2 - zarówno pod względem wykorzystywania obecnych wtyczek, jak i modyfikacji/tworzenia dodatkowych funkcji
  • wysokie umiejętności z zakresu PHP5+, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • gotowość do pracy w metodyce Agile (i podobnych)
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania swoich umiejętności - opłacamy kursy i certyfikaty

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wyboru sprzętu
  • kursy i szkolenia specjalistyczne,
  • możliwy 2-3 tygodniowy okres wdrożeniowy w siedzibie centrali firmy we Włoszech (zamieszkanie + dieta zapewnione)
  • ciekawe stanowisko w firmie, która wkracza na rynki Europy Środkowo-Wschodniej i dołączenie do nowo powstającego zespołu w Polsce
  • pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów, globalnych liderów w swoich branżach
  • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę
  • możliwa praca zdalna 10-30% w miesiącu po wdrożeniu
  • Szybki proces rekrutacyjny (2 rozmowy)
  • wyjazdy integracyjne
  • imprezy sportowe
  • możliwość realizowania własnych pomysłów

Gdzie szukać pracy jako PHP MAGENTO Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: PHP MAGENTO Developer w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PHP MAGENTO Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP MAGENTO Developer , praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.