Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Automatyk (nr ref.: 10130)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 01-06-2019, do końca 19 dni
Praca Automatyk (nr ref.: 10130)

Opis stanowiska
  • naprawianie maszyn produkcyjnych
  • projektowanie i realizacja układów sterowania
  • ocena stanu technicznego maszyn
  • nadzór nad powierzonymi maszynami
  • dokonywanie modyfikacji w systemach automatyki sterujących pracą maszyn
  • uczestniczenie w spotkaniach w ramach potrzeb
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier o specjalności automatyka lub kierunki pokrewne)
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki
  • świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV (będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość oprogramowania MS Office
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • duża motywacja do pracy i chęć podnoszenia kwalifikacji
Oferujemy
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • zatrudnienie bezpośrednio przez PCO
  • dofinansowane posiłki
  • szkolenia branżowe oraz możliwość rozwoju
  • możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny pakiet benefitów: bony świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno
  • sportowe, program dodatkowej opieki medycznej, program sportowy, ubezpieczenie grupowe, wycieczki firmowe

Gdzie szukać pracy jako Automatyk (nr ref.: 10130)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Automatyk (nr ref.: 10130) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Automatyk (nr ref.: 10130) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk (nr ref.: 10130), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii