Wyszukaj spośród 9290 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

SPRZEDAWCA

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Zatrudnię ekspedientkę do małego osiedlowego sklepu spożywczego na Mokotowie. 14 zł netto za godzinę. tel. 889 469 226


Oferta jest ważna jeszcze 10 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako SPRZEDAWCA

Jaka oferta pracy na stanowisku: SPRZEDAWCA w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Spkep spożywczy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SPRZEDAWCA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SPRZEDAWCA, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Spkep spożywczy praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

889469226

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii