Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Technolog (nr ref.: 10125)

Lokalizacja: Olsztyn , warmińsko-mazurskie
Data: 30-05-2019, do końca 8 dni
Praca Technolog (nr ref.: 10125)

Opis stanowiska
  • opracowywanie założeń techniczno
  • technologicznych oraz projektów technologicznych
  • przygotowywanie wytycznych technologicznych do konstrukcji urządzeń oraz automatyki
  • planowanie rozmieszczenia urządzeń i rurociągów w obiektach przemysłowych
  • modelowanie 3D oraz wizualizacje projektowanych obiektów i instalacji
  • nadzór technologiczny nad wykonawstwem urządzeń i montażem instalacji technologicznych
  • uczestnictwo w rozruchu technicznym i technologicznym linii
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (technologia mleczarstwa, inżynieria chemiczna i procesowa)
  • wiedza z zakresu technologii i produkcji mleczarskiej
  • znajomość programu AutoCAD na poziomie dobrym
  • znajomość programów do modelowania 3D oraz pakietu MS Office na poziomie dobrym
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • dodatkowym atutem będzie minimum 2
  • 3 letnie doświadczenie zawodowe w specjalności technolog, projektant, itp. w branży spożywczej
  • znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie stanowiło dodatkowy atut
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach i realizacjach
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę

Gdzie szukać pracy jako Technolog (nr ref.: 10125)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technolog (nr ref.: 10125) w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technolog (nr ref.: 10125) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog (nr ref.: 10125), praca w Olsztyn dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Technolog (nr ref.: 10125), Olsztyn