Wyszukaj spośród 12372 ofert pracy

Automatyk (nr ref.: 10127)

Lokalizacja: Olsztyn , warmińsko-mazurskie
Data: 30-05-2019, do końca 9 dni
Praca Automatyk (nr ref.: 10127)

Opis stanowiska
  • programowanie oraz uruchamianie sterowników PLC
  • programowanie oraz uruchamianie systemów HMI i SCADA
  • projektowanie systemów sterowania
  • uruchamianie, odbiór i serwis opracowywanych projektów u Klienta
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika, automatyka lub kierunki pokrewne
  • znajomość budowy i oprogramowania sterowników PLC
  • znajomość oprogramowania systemów HMI i SCADA
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie stanowiło dodatkowy atut
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • odpowiedzialność oraz samodzielność działania
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w realizowane zadania
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach i realizacjach
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę

Gdzie szukać pracy jako Automatyk (nr ref.: 10127)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Automatyk (nr ref.: 10127) w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Automatyk (nr ref.: 10127) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk (nr ref.: 10127), praca w Olsztyn dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Automatyk (nr ref.: 10127), Olsztyn