Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Konstruktor (projektowanie maszyn) (nr ref.: 10128)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 30-05-2019, do końca 8 dni
Praca Konstruktor (projektowanie maszyn) (nr ref.: 10128)

Opis stanowiska
  • projektowanie detali i urządzeń w oparciu o dostarczoną specyfikację projektu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn
  • opieka merytoryczna nad wdrożeniem przydzielonych projektów
  • aktywny udział w rozwijaniu produktów firmy
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu mechanicznym w przemyśle
  • wiedza techniczna pozwalająca na rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
  • umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych
  • praktyczna znajomość programów CAD (SolidWorks, AutoCAD)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)
  • chęć podejmowania wymagających wyzwań
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość współudziału w pracy nad nowatorskimi rozwiązaniami dla rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (sponsorowane ubezpieczenie na życie, program emerytalny, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowane posiłki)

Gdzie szukać pracy jako Konstruktor (projektowanie maszyn) (nr ref.: 10128)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konstruktor (projektowanie maszyn) (nr ref.: 10128) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konstruktor (projektowanie maszyn) (nr ref.: 10128) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor (projektowanie maszyn) (nr ref.: 10128), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Konstruktor (projektowanie maszyn) (nr ref.: 10128), Warszawa