Wyszukaj spośród 10560 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Projektant Instalacji Tryskaczowych (nr ref.: 10123)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 29-05-2019, do końca 23 dni
Praca Projektant Instalacji Tryskaczowych (nr ref.: 10123)

Opis stanowiska
  • projektowanie instalacji tryskaczowych i hydrantowych
  • współpraca na projekcie z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • wydawanie dokumentacji
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra lub bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolność logicznego myślenia
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • udział w ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe

Gdzie szukać pracy jako Projektant Instalacji Tryskaczowych (nr ref.: 10123)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Projektant Instalacji Tryskaczowych (nr ref.: 10123) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Projektant Instalacji Tryskaczowych (nr ref.: 10123) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Projektant Instalacji Tryskaczowych (nr ref.: 10123), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii