Wyszukaj spośród 11955 ofert pracy

Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10124)

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 29-05-2019, do końca 11 dni
Praca Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10124)

Opis stanowiska
  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa i fachowe doradztwo dla istniejących klientów
  • realizacja budżetu sprzedaży
  • prowadzenie prezentacji produktów i urządzeń
  • negocjacje i ustalanie warunków handlowych
  • promocja produktów i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej
  • doradztwo techniczne dla dystrybutorów
  • planowanie działań i raportowanie wyników
Wymagania
  • preferowane wykształcenie wyższe, kierunki: automatyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne
  • doświadczenie rynku dystrybucji elektrotechnicznej, sprzedaż B2B
  • zmysł techniczny powiązany z umiejętnością zastosowania go w praktyce
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z branżą elektrotechniczną niskiego napięcia oraz automatyką przemysłową
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych
Oferujemy
  • pracę w dynamicznym, kompetentnym, zorientowanym na sukces zespole
  • stałe i atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana wysoka podstawa oraz premia sprzedażowa)
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon...
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • szkolenia techniczne i handlowe w kraju i za granicą
  • rodzinną opiekę medyczną, ubezpieczenie

Gdzie szukać pracy jako Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10124)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10124) w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10124) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10124), praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10124), Gdańsk