Wyszukaj spośród 10723 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;

Biuro rachunkowe o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejące od blisko 20 lat. Poszukujemy pracownika, najlepiej studenta/kę rachunkowości i finansów w wymiarze czasu pracy dostosowanym do toku studiów, ktory /a chce nabyć umiejętności praktycznych.

Obowiązki:
  • wprowadzanie dokumentów do KPIR
  • wprowadzanie dokumentów do ksiąg handlowych
  • wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT
  • obliczenie podatku dochodowego
  • sporządzanie deklaracji VAT
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników

Od Kandytata/ki oczekujemy:
  • zaangażowania,
  • rzetelności,
  • umiejętności współtworzenia dobrej atmosfery pracy,
Oferujemy

Na etapie studiów proponujemy umowę zlecenia dopasowaną do mozliwości zleceniobiorcy.

W naszej firmie prowadzone są zajęcia z języka angielskiego na kilku poziomach.

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Poznań Grunwald

Biuro jest czynne w godzinach 7-16

CV proszę kierować na adres mail: karolina.skrzypczak@bchossa.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Jaka oferta pracy na stanowisku: STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy B&C-HOSSA sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko STAŻYSTA/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.B&C-HOSSA sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Karolina Skrzypczak-Nowakowska

karolina.skrzypczak@bchossa.pl

602252855

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie