Wyszukaj spośród 10723 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu

Lokalizacja: Łomianki , Polska;

Przedszkole The Treehouse to uznana marka w gminie Łomianki. Istnieje już 16 lat i jest ceniona za anglojęzyczny profil edukacyjny, kameralną, przyjazną atmosferę, wykształcony i sympatyczny zespół nauczycieli oraz domowe posiłki przygotowywane na miejscu.


Opis stanowiska

Przedszkole Polsko-Angielskie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego z udokumentowanym wykształceniem kierunkowym.

Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej, uśmiechniętej. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

 

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole, atrakcyjne warunki pracy, szkolenia.


Elastyczne godziny pracy

Darmowy posiłek

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 67 dni


Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu w miejscowości: Łomianki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu, praca w Łomianki dopasowana do Twoich wymagań.Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii