Wyszukaj spośród 9290 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu

Lokalizacja: Łomianki , Polska;

Przedszkole The Treehouse to uznana marka w gminie Łomianki. Istnieje już 16 lat i jest ceniona za anglojęzyczny profil edukacyjny, kameralną, przyjazną atmosferę, wykształcony i sympatyczny zespół nauczycieli oraz domowe posiłki przygotowywane na miejscu.


Opis stanowiska

Przedszkole Polsko-Angielskie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego z udokumentowanym wykształceniem kierunkowym.

Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej, uśmiechniętej. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

 

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole, atrakcyjne warunki pracy, szkolenia.


Elastyczne godziny pracy

Darmowy posiłek

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu w miejscowości: Łomianki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu, praca w Łomianki dopasowana do Twoich wymagań.Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Karolina Tchorek

treehouse@op.pl

602615261

http://www.treehouse.edu.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii