Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu

Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse Łomianki Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Darmowy posiłek

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Przedszkole The Treehouse to uznana marka w gminie Łomianki. Istnieje już 16 lat i jest ceniona za anglojęzyczny profil edukacyjny, kameralną, przyjazną atmosferę, wykształcony i sympatyczny zespół nauczycieli oraz domowe posiłki przygotowywane na miejscu.


Opis stanowiska

Przedszkole Polsko-Angielskie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego z udokumentowanym wykształceniem kierunkowym.

Poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej, uśmiechniętej. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

 

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym, sympatycznym zespole, atrakcyjne warunki pracy, szkolenia.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu w miejscowości: Łomianki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu, praca w Łomianki dopasowana do Twoich wymagań.Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.