Sales Executive (podstawa 3000zł + prowizja)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Sales Executive (podstawa 3000zł + prowizja)
Opis:

Tomorrow Vision Polska - agencja reklamowa z Warszawy poszukuje osób do prowadzenia działań sprzedażowych powierzchni reklamowych.

Opis stanowiska:

- uczestnictwo w rozwoju ogólnopolskiej sieci nośników reklamowych,
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- realizacja planu sprzedażowego,
- prowadzenie komunikacji sprzedażowej,
- przygotowywanie dedykowanych ofert i prezentacji,
- aktywny wkład w rozwój produktów i firmy.

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie sprzedażowe,
- odpowiedzialność, rzetelność, szczerość i bezpośredniość,
- zdolności prezentacyjne i negocjacyjne,
- umiejętność nawiązywania i utrzymania doskonałych relacji z klientami,
- sumienność i inicjatywa.

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe 3000zł,
- korzystny i atrakcyjny system prowizyjny w zależności od wyników,
- zatrudnienie w ramach własnej działalności gospodarczej,
- narzędzia, wsparcie oraz szkolenia sprzedażowe,
- systemy motywujące w postaci benefitów i pakietu medycznego po okresie próbnym,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
- dobrą atmosferę pracy,
- możliwość dynamicznego rozwoju RAZEM Z NAMI,
- komfortowe warunki pracy w warszawskim biurze.

Aplikuj poprzez link: Sales Executive (podstawa 3000zł + prowizja)

Gdzie szukać pracy jako Sales Executive (podstawa 3000zł + prowizja)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sales Executive (podstawa 3000zł + prowizja) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tomorrow Vision Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sales Executive (podstawa 3000zł + prowizja) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sales Executive (podstawa 3000zł + prowizja), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Tomorrow Vision Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.