Wyszukaj spośród 10185 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

SPRZEDAWCA - wynagrodzenie od 2700 zł do 2900 zł + premia

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 27-05-2019, do końca 29 dni
Praca SPRZEDAWCA - wynagrodzenie od 2700 zł do 2900 zł + premia

Dołącz do zespołu BRICOMARCHE Wrocław.

Bricomarché to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów typu „dom i ogród". Bricomarche Wrocław to 150 punkt sprzedaży w Polsce. Bricomarche jest najbardziej ekspansywną siecią ,,Dom i Ogród' w Polsce. W Europie jest 700 Naszych punktów sprzedaży. Każdy sklep ma niezależnego właściciela zrzeszonego w ramach Grupy Muszkieterów.

W związku z prowadzeniem punktu sprzedaży we Wrocławiu przy ulicy Królewieckiej 72 prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:
Specjalistów do spraw sprzedaży do działu:Dekoracja, Budowlany, Majsterkowanie

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta
  • ekspozycja towaru na stoiskach handlowych
  • weryfikacja i aktualizacja cen
  • dbanie o wizerunek sklepu
Wymagania
  • odpowiedzialność i skrupulatność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę na czas określony
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności w wysokości 2700-2900 + premia
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość otrzymania premii uznaniowej,
  • szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
  • system pracy zmianowej lub indywidualny czas pracy
  • pewny system wynagrodzeń oraz pomoc kadrowej
  • czas pracy: standardowo maksymalnie 8h dziennie, średnio 40h tygodniowo, praca zmianowa 7 dni w tygodniu.
Dodatkowe Informacje

Jeśli pasjonujesz się ogrodnictwem, budowaniem lub majsterkowaniem lub po prostu lubisz pracować z ludźmi w dobrej atmosferze, nie wahaj się i zgłoś się do nas. Wszystkiego Cię nauczymy.

Wynagrodzenie
2700-2900 PLN / Miesiąc

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako SPRZEDAWCA - wynagrodzenie od 2700 zł do 2900 zł + premia

Jaka oferta pracy na stanowisku: SPRZEDAWCA - wynagrodzenie od 2700 zł do 2900 zł + premia w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaffa sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SPRZEDAWCA - wynagrodzenie od 2700 zł do 2900 zł + premia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SPRZEDAWCA - wynagrodzenie od 2700 zł do 2900 zł + premia, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Jaffa sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii