Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Budowy (nr ref.: 10120)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-05-2019, do końca 35 dni
Praca Kierownik Budowy (nr ref.: 10120)

Opis stanowiska
  • nadzór i koordynacja nad pracami budowlanymi zgodnie z dokumentacją projektową, prawem budowlanym oraz zapisami umowy z Inwestorem
  • prowadzenie dokumentacji budowy, sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • kontrola harmonogramu postępu prac, wprowadzanie działań naprawczych w przypadku opóźnień
  • kontrola i rozliczanie robót sił własnych, podwykonawców
  • współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego
  • ustalanie zakresu prac poszczególnych podwykonawców i ich rozliczanie
  • wykonywanie prac budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem realizacyjnym
  • prowadzenie odbiorów technicznych, zgłaszanie budowy po jej zakończeniu do służb zewnętrznych celem uzyskania pozwolenia na użytkowanie
  • przestrzeganie BHP
  • kierowanie podległym zespołem kierowników robót, inżynierów robót zgodnie ze schematem organizacyjnym budowy
  • nadzór nad zakupami materiałowymi
  • prowadzenie spotkań koordynacyjnych z podwykonawcami oraz reagowanie na ich potrzeby
Wymagania
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży konstrukcyjno
  • budowlanej oraz przynależność do Izby Budownictwa
  • minimum 5
  • letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • posiadanie umiejętności organizacyjnych, pracy pod presją czasu
  • dokładność i odpowiedzialność w działaniu
  • bardzo dobra znajomość branży i rynku dostawców, podwykonawców, producentów
  • doświadczenie we współpracy z Inwestorem, Inspektorami Nadzoru, Podwykonawcami
Oferujemy
  • dogodną lokalizację w centrum miasta
  • pracę w firmie z tradycjami
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • dobrą atmosferę pracy
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Budowy (nr ref.: 10120)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Budowy (nr ref.: 10120) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Budowy (nr ref.: 10120) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Budowy (nr ref.: 10120), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii