Wyszukaj spośród 9414 ofert pracy

BARISTA

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;
Wynagrodzenie: 13zł nettoPLN / Godzina

#OGGI URBAN BISTRO - to połączenie miejskiego bistro baru z kawiarenką, miejsce nowoczesne ale również bardzo klimatyczne, serwujące domowej roboty ciasta, tarty, ciastka, lemoniady, zdrowe koktajle, desery, pyszną kawę oraz niecodzienną herbatę. Pomimo, że lokal znajduje się najnowszym i najładniejszym centrum handlowym Serenada w Krakowie to udało nam się zachować klubowy duch kawiarenki żywcem wyjętej z Kazimierza.


Baristka, barmanka, pomoc kuchenna, kelnerka a najważniejsze - osoba pozytywnie nastawiona do życia i klientów :-)

Przygotowywanie kawy, herbaty, lemoniad, koktajli, deserów i innych pozycji z menu, obsługa baru, sprzątanie sali oraz zaplecza, obsługa gości, obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

CV

Badania Sanepid, BHP, książeczka zdrowia aktualna

CV

Badania Sanepid, BHP, książeczka zdrowia aktualna

Bardzo uczciwe wynagrodzenie - 13zł/h - na rękę

Wypłata realizowana jest codziennie.


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako BARISTA

Jaka oferta pracy na stanowisku: BARISTA w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OGGI.COM ANETA CIECIORA-KAMIŃSKA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako BARISTA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko BARISTA, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.OGGI.COM ANETA CIECIORA-KAMIŃSKA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
OGGI.COM ANETA CIECIORA-KAMIŃSKA


Praca BARISTA, Kraków


.
Oferta jest ważna jeszcze 3 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Jaroslaw Kaminski

jaroslaw.kaminski@oggi.com.pl

https://oggiurbanbistro.business.site

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia
Ochrona Sklepu Odzieżowego

Kraków, małopolskie


Spedytor międzynarodowy (m/k)

Kraków, małopolskie


.Net Developer

Kraków, małopolskieOgłoszenia Pracodawcy