Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Ochrona Sklepu Odzieżowego

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;

Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej - sklep odzieżowy

Miejsce pracy: Galeria Krakowska, Bonarka

Obowiązki:
  • Praca w jednym z sieciowych sklepów odzieżowych, do głównych zadań należy ochrona osób i mienia, zapobieganie stratom.
Oczekujemy:
  • Doświadczenie nie jest wymagane - szkolimy przed podjęciem pracy,
  • Zapraszamy również do wzięcia udziału w rekrutacji studentów.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenie stanowiskowe,
  • Pakiet ubezpieczeniowy i medyczny dedykowany dla naszych pracowników,
  • Świadczenia socjalne i związane z tym projekty,
  • kartę multisport oraz program Nais (kwartalne dodatkowe środki na kino).
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV bądź kontakt telefoniczny SMS pod numerem 785 564 923 od pon do pt w godz. 8:00-16:00

Gdzie szukać pracy jako Ochrona Sklepu Odzieżowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ochrona Sklepu Odzieżowego w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ochrona Sklepu Odzieżowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ochrona Sklepu Odzieżowego, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.