Wyszukaj spośród 11955 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych (nr ref.: 10115)

Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie
Data: 18-05-2019, do końca 1 dzień
Praca Asystent Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych (nr ref.: 10115)

Opis stanowiska
  • wykonywanie dokumentacji projektowej infrastruktury światłowodowej FTTH, w zakresie niezbędnym do zgłoszenia zamiaru prowadzenia robót budowlanych lub uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę
  • opracowywanie projektów budowlano
  • wykonawczych lub wykonawczych i innych wymaganych prawem opracowań projektowych
  • wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem budowlanym
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja, budownictwo, energetyka, elektrotechnika, geodezja i kartografia, inżynieria środowiska)
  • znajomość programów wspomagających projektowanie typu AutoCAD
  • doświadczenie w projektowaniu pasywnych sieci telekomunikacyjnych lub elektrycznych oraz praktyczną znajomość zagadnień budowy infrastruktury światłowodowej w technologii FTTH
  • mile widziane
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B od minimum 2 lat
Oferujemy
  • rozwój kompetencji zawodowych w jednym z największym Zespołów Projektowych
  • możliwość odbycia praktyki budowlano
  • projektowej pod nadzorem projektanta pozwalającej na przystąpienie do egzaminu kwalifikacyjnego na uprawnienia budowlane w telekomunikacji
  • możliwość pracy z domu 5x w miesiącu
  • wybór dodatkowych benefitów (karta Multisport, opieka medyczna dla Ciebie oraz Twojej rodziny, karty przedpłacone, ubezpieczenie na życie)
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (miedzy 7:00 a 9:45)
  • premia za wyniki i osiągnięcia

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Asystent Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych (nr ref.: 10115)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych (nr ref.: 10115) w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych (nr ref.: 10115) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych (nr ref.: 10115), praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii