Operator montażu

During Sp. z o.o. Łódź 3000 PLN

Firma During Polska Sp. z o.o. APT 15357 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Pracownik produkcji - Operator linii montażowej na terenie Łodzi.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Praca na linii produkcyjnej,
  • Składanie komponentów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy,
  • Zapewnianie najwyższych standardów produkcji i jakości,
  • Montaż podzespołów na linii produkcyjnej.
  • Dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy na produkcji,
  • Zdolności manualne,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • Przyuczenie do pracy,
  • Opiekę koordynatora,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji lub o kontakt telefoniczny z naszym biurem w godzinach 9.00 - 17.00.

⦁ Praca na linii produkcyjnej,
⦁ Składanie komponentów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy,
⦁ Zapewnianie najwyższych standardów produkcji i jakości,
⦁ Montaż podzespołów na linii produkcyjnej.
⦁ Dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

⦁ Motywacja do pracy na produkcji,
⦁ Zdolności manualne,
⦁ Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
⦁ Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy

⦁ Umowę o pracę,
⦁ Stabilne zatrudnienie,
⦁ Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
⦁ Przyuczenie do pracy,
⦁ Opiekę koordynatora,
⦁ Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
⦁ Pracę w zgranym zespole.

Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator montażu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator montażu w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy During Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator montażu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator montażu, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.During Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie