Opiekun praca dom opieki 9 gbp/godz Dorset 2019 Pilnie

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni opiekunów  do pracy jako care asistant z angielskim i opieki nad osobami starszymi. Lokalizacja nadmorskie miasteczko rejon Pool i Bornemouth w płd części hrabstwa Dorset. Dom opieki, residential care home, ze względu na swoje unikalne położenie bezpośrednio nad morzem i łagodny klimat południowej Anglii specjalizuje się w opiece rezydencjalnej dla osób starszych i oferuje wysoki standard usług.
Pracodawca  zapewnia dogodne zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Nie musisz mieć doświadczenia z opieką, pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestryj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki w UK - Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Bristol,  Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.

Wymagania

angielski 
empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w  Anglii/ Umowa o pracę podpisana z pracodawcą brytyjskim
nie musisz mieć doświadczenia w opiece!
 

Co oferujemy

Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia/ Dorset
Godziny pracy: zapewnione 48 godzin pracy tygodniowo, praca w systemie zmian 12 godzinnych.
Wynagrodzenie: 8.55 - 9.00 funtów/ godz. brutto
Zamieszkanie: pokój jednoosobowy, Twój koszt ok 80 funtów/ tydz. lub do wyboru własne zamieszkanie
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy /sieć domów opieki UK

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Wymagane języki

angielski