Wyszukaj spośród 10185 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Monter płyt k/g

Lokalizacja: Francja , Francja;

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MONTER PŁYT K/G

Miejsce pracy: FRANCJA

Zakres obowiązków:
  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych (systemy francuskie)
  • Montaż sufitów podwieszanych
Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie pracy jako monter płyt k/g
  • Mile widziane doświadczenie na systemach francuskich oraz dużych obiektach
  • Mile widziana możliwość zabrania na projekt własnego samochodu
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie około 10,50 euro netto/godz.
  • Po przepracowaniu miesiąca wzrost stawki do 11,00 euro netto/godz.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach - szacowane wynagrodzenie wraz z nadgodzinami - 2000-2300 euro netto (na rękę),
  • Zwrot kosztów amortyzacji samochodu,
  • Zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
  • Zapewniona odzież robocza.

Gdzie szukać pracy jako Monter płyt k/g

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter płyt k/g w miejscowości: Francja jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter płyt k/g Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter płyt k/g, praca w Francja dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.