Wyszukaj spośród 9776 ofert pracy

Zespół .NET Developerów

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Aktualnie do projektu wewnętrznego poszukujemy doświadczonego zespołu .Net Developerów.

Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:
  • Utrzymywanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania,
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności,
  • Analiza i wycena wymagań klienta,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej.
Wymagania:
  • Współpraca zespołu w realizacji min. 1 komercyjnego projektu,
  • Min. 3 lata doświadczenia każdego z .Net Developerów,
  • Umiejętność programowania w języku C# w Visual Studio,
  • Znajomość technologii WinForms,
  • Umiejętności projektowania struktur baz danych,
  • Znajomość SQL i tworzenia procedur składowanych (Oracle, MS SQL lub Informix).
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
  • Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Pakietu relokacyjnego- jeżeli potrzebujesz,
  • Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Szukasz pracy jako Zespół .NET Developerów

Oferta pracy na stanowisku: Zespół .NET Developerów w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Zespół .NET Developerów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zespół .NET Developerów, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBC Sp. z o.o.

Praca Zespół .NET Developerów, Katowice