Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji w branży budowlanej - nawet 1800 euro brutto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Wommelgem, Belgia , Belgia
Data: 14-05-2019, do końca 99 dni
Praca Pracownik produkcji w branży budowlanej - nawet 1800 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO


Twoje zadania:

Do Twoich głownych obowiązków będzie należeć pomoc przy czynnościach związanych z produkcją żywic syntetycznych dla budownictwa, wykonywanie prac magazynowych oraz ukladanie wskazanych produktów na palecie.

 

Nasze oczekiwania:

Aktualnie poszukujemy kandydata który posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku, potrafi obsługiwać wózki widlowe oraz jest zmotywowany do podjęcia pracy. Znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz możliwość wyjazdu własnym autem będzie stanowiło Twoj dodatkowy przywilej!

 

Oferujemy:

Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 11,30 euro brutto za godzinę a także czeki żywieniowe w kwocie 4 euro dziennie.Dodatkowo oferujemy liczne benefity w postaci karty paliwowej, trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.


 


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
1800 EUR / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 99 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji w branży budowlanej - nawet 1800 euro brutto - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w branży budowlanej - nawet 1800 euro brutto - Praca w Belgii w miejscowości: Wommelgem, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji w branży budowlanej - nawet 1800 euro brutto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji w branży budowlanej - nawet 1800 euro brutto - Praca w Belgii, praca w Wommelgem, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.