Wyszukaj spośród 9542 ofert pracy

Operator maszyn

Lokalizacja: Tychy , śląskie;
Obowiązki:
  • obsługa maszyn,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • praca zgodnie z instrukcją.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • znajomość rysunku technicznego i obsługi suwmiarki będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • atrakcyjną stawkę plus miesięczną premie (600 zł brutto),
  • możliwość awansu i rozwoju.

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn, praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Operator maszyn, Tychy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie