Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Koordynator techniczny

Lokalizacja: Ruda Śląska , śląskie
Data: 10-05-2019, do końca 19 dni
Praca Koordynator techniczny

Firma Doma FM Sp. z o.o. Sp. jawna poszukuje kandydatów na stanowisko:Koordynator techniczny

Miejsce pracy: województwo śląskie

Obowiązki
  • Nadzór, koordynacja i wsparcie podległego zespołu techników
  • Bieżąca realizacja postanowień kontraktów z podległych obiektów
  • Nadzór i realizacja przeglądów prewencyjnych dot. systemów technicznych w budynkach
  • Nadzór nad przeglądami obiektów wynikających z prawa budowlanego oraz przeglądami urządzeń i sprzętu wynikającymi z dokumentacji techniczno – ruchowej
  • Reagowanie w sytuacjach awaryjnych i bieżące usuwanie zgłoszonych usterek
  • Opracowywanie i realizacja harmonogramów przeglądów instalacji technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą budynków w tym korespondencja ze służbami technicznymi, firmami zewnętrznymi i klientami
  • Pozyskiwanie i realizacja prac dodatkowych
  • Nadzór i kontrola nad pracami konserwacyjnymi oraz prowadzenie rejestru napraw (SINGU)
  • Kontrola nad dokumentacją techniczną
  • Kontakty z Urzędem Dozoru Technicznego,
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia Gr 1 E powyżej 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji nieruchomości,
  • Dobra znajomość obsługi komputera: Windows, MS Office
  • Dyspozycyjność
Oferujemy
  • Dobre warunki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w wymiarze 1 etatu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Klauzula Informacyjna
1) administratorem Pana/i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Doma FM Sp. z o. o. Sp. J. z siedzibą w Rudzie Śląskiej
2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Doma FM Sp. z o. o. Sp. J. z siedzibą w Rudzie Śląskiej
3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników
Doma FM Sp. z o. o Sp.J. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
4) Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty wpływu aplikacji.
5) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych . Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Doma FM Sp. z o. o. Sp.J. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
7) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.
8) dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy
9) dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ

Szukasz pracy jako Koordynator techniczny

Oferta pracy na stanowisku: Koordynator techniczny w miejscowości: Ruda Śląska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DOMA FM Sp. z o.o. Sp. j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Koordynator techniczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator techniczny, praca w Ruda Śląska dopasowana do Twoich wymagań.DOMA FM Sp. z o.o. Sp. j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
DOMA FM Sp. z o.o. Sp. j.

Praca Koordynator techniczny, Ruda Śląska

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Dariusz Mizerski

biuro@domafm.pl

698934265

www.domafm.pl