Weź udział w produkcji energii odnawialnej!


Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

System premiowy

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Zatrudnienia, współpracującą m.in. z firmami, których wyroby wykorzystywane są w produkcji źródeł energii odnawialnej.

Już teraz masz szansę dołączyć do zespołu jednego z takich przedsiębiorstw i wspierać jego rozwój, jednocześnie dbając o kondycję naszej planety.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się montażem transformatorów, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Produkcji


Co możesz zrobić?

Daj sobie szansę podjęcia zatrudnienia na hali produkcyjnej, gdzie wraz z innymi dzielnymi pracownikami będziesz montować transformatory, które zostaną później wykorzystane m.in. w urządzeniach energii odnawialnej, ale nie tylko (np. również w przemyśle okrętowym).

Jakich kompetencji szukamy?

Twoje doświadczenie w pracy na produkcji oraz wykształcenie techniczne będą dla nas wystarczające.

Jeśli jednak dodatkowo pasjonujesz się majsterkowaniem, Twoje szanse na współpracę z nami rosną!

Co zyskasz dzięki zatrudnieniu?

Podejmij się wyzwania ratowania świata i ciesz się zarobkiem 3000 zł brutto oraz comiesiączną premią.

U nas możesz pracować w systemie 2-zmianowym, dojechać autobusem linii 105 lub samochodem, który zostawisz na bezpiecznym parkingu.

Nie każ na siebie czekać i zgłoś się do nas już teraz!

Dodatkowe informacje

Jeśli zaaplikujesz, udostępnimy Ci film, za pomocą którego pokażemy gdzie i jak będziesz pracować! 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Weź udział w produkcji energii odnawialnej!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Weź udział w produkcji energii odnawialnej! w miejscowości: Dobra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Weź udział w produkcji energii odnawialnej! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Weź udział w produkcji energii odnawialnej!, praca w Dobra dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Agnieszka Filipiuk

e-mail a.filipiuk@ksservice.pl

phone 504-862-895

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie