Specjalista IT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista IT

Opis stanowiska:

  • Wsparcie informatyczne pracowników Banku w codziennych problemach technicznych
  • Diagnozowanie i usuwanie wszelkiego rodzaju awarii sprzętu komputerowego
  • Tworzenie bazy wiedzy o problemach użytkowników i sposobów ich rozwiązywania
  • Współpraca w zakresie testowania oraz wdrażania nowych rozwiązań systemowych, technicznych i sprzętowych
  • Obsługa, konserwacja i inwentaryzacja środków trwałych IT
  • Wykonywanie zadań operatora systemu centralnego
Wymagania: Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz programów biurowych pakietu MS Office Co najmniej podstawowe umiejętności poruszania się w środowisku niegraficznym Linux Wiedza z zakresu budowy komputerów Analityczne podejście w diagnozowaniu zgłaszanych problemów Nastawienie na pomoc użytkownikom systemów informatycznych Zdolności interpersonalne, w szczególności łatwość nawiązywania kontaktów Umiejętność działania w zespole Gotowość do pracy zmianowej w systemie 12 godzinnym (weekendy plus zmiany nocne) Komunikatywna znajomość języka angielskiego; wymagana umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim Wykształcenie min. średnie Oferujemy: Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją Wsparcie w rozwoju Możliwość pracy przy projektach ważnych dla lokalnych społeczności Opiekę medyczną oraz pakiet sportowo -- rekreacyjn

Oferta jest ważna jeszcze 2480 dni

Gdzie szukać pracy jako Specjalista IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.