Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Youlead - Specjalista ds. wdrożeń Marketing Automation

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Dla naszego Klienta (YouLead) rozwijającego swój własny produkt (sales i marketing automation tool) poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wdrożeń Marketing Automation. Z uwagi na powiększający się zespół do spraw wdrożeń firma poszukuje nowego współpracownika. Praca na miejscu w warszawskim biurze (Praga).

Zakres obowiązków:
  • wdrażanie systemu YouLead u klientów, czyli:
    • konfigurowanie systemu pod kątem potrzeb Klienta,
    • monitorowanie działania systemu,
    • przyjmowanie uwag i organizacja wsparcia dla Klienta,
    • ciągła komunikacja z Klientem i zespołem YouLead.
Wymagania:
  • zdolność logicznego myślenia, która pozwoli Ci szybko nauczyć się systemu YouLead oraz konfigurować go według potrzeb Klientów,
  • komunikatywność i współpraca "level master" - żeby być zrozumiałym zarówno dla Klienta, jak i programisty YouLead,
  • skrupulatność i konsekwencja w wykonywaniu zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • podstawowa znajomość obsługi narzędzi analizujących ruch na WWW (np. Google Analytics) oraz CRM
  • znajomość programu Excel
  • otwartość i pozytywne nastawienie do współpracowników, dbałość o atmosferę w zespole oraz dobre relacje z Klientem
Oferujemy:
  • dowolna umowa - umowa o pracę, zlecenie, B2B,
  • podstawowe wynagrodzenie brutto na UoP - 3500 - 7000 zł (netto w przypadku B2B),
  • dodatkowe premie ustalane indywidualnie,
  • płatny urlop (ilość dni zależna od stażu pracy),
  • brak wyjazdów służbowych
  • możliwość awansu w ramach stanowiska (szczegóły ustalane indywidualnie)
  • szkolenia wewnętrzne, firmowe eventy
  • narzędzia pracy: smartfon + laptop
  • karta Multisport
  • POZOSTAŁE INFORMACJE:
    • brak możliwości pracy zdalnej, preferowana praca w biurze,
    • godziny pracy: 9:00 - 17:00,
    • bezpośredni przełożony: Sales director / New Business Director
    • wielkość zespołu, do którego dołączysz: 6 osób (łącznie firma zatrudnia 17 osób)
    • najbliższe otoczenie współpracowników: open space dzielony przez dział wdrożeniowy i dział sprzedaży

Dodatkowe informacje

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ:

  • marketing automation to jeden z najbardziej obiecujących kierunków rozwoju (i dochodu!) biznesu w sieci,
  • mamy doświadczenie większe od start-upów (15 lat!),
  • oferujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • tworzymy zgrany i otwarty zespół, w którym każdy może się rozwijać zawodowo,
  • oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, nauka języka angielskiego),
  • nasza firma mieści się blisko stacji metra M2 w centrum Warszawskiej Pragi - lokalizacja: ul. Wrzesińska 12/39, 03-713 Warszawa

Gdzie szukać pracy jako Youlead - Specjalista ds. wdrożeń Marketing Automation

Jaka oferta pracy na stanowisku: Youlead - Specjalista ds. wdrożeń Marketing Automation w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Youlead - Specjalista ds. wdrożeń Marketing Automation Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Youlead - Specjalista ds. wdrożeń Marketing Automation, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.