Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Przygotowanie produkcji - zarobki do ok.2400 zł netto - bez doświadczenia!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Dopiewo , wielkopolskie
Data: 09-05-2019, do końca 106 dni
Praca Przygotowanie produkcji - zarobki do ok.2400 zł netto - bez doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Przygotowanie produkcji.

Twoje główne zadania:
  • przygotowanie produkcji i inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego.
Kogo szukamy?
  • energicznych i sumiennych osób ze zdolnościami manualnymi

Mile widziana znajomość obsługi elektronarzędzi, ale nie jest to warunek konieczny

Co chcemy Ci zaoferować?
  • konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne ok. 2400 zł netto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • wolne weekendy, pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 i 10-18
  •  przejrzyste zasady współpracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • szansę na zdobycia pierwszego doświadczenia i połączenia nauki z pracą

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, daj się poznać!

Masz pytania? Zadzwoń 503 075 956 lub przyjdź do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 - przedstawimy Ci szczegóły.

Gdzie szukać pracy jako Przygotowanie produkcji - zarobki do ok.2400 zł netto - bez doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przygotowanie produkcji - zarobki do ok.2400 zł netto - bez doświadczenia! w miejscowości: Dopiewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przygotowanie produkcji - zarobki do ok.2400 zł netto - bez doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przygotowanie produkcji - zarobki do ok.2400 zł netto - bez doświadczenia!, praca w Dopiewo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.