Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Przedstawiciel ubezpieczeniowy

Lokalizacja: Nowy Sącz , Polska;
Praca Przedstawiciel ubezpieczeniowy
Opis stanowiska
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowo - finansowych

Oczekujemy od Ciebie:
  • dużego zaangażowania, inicjatywy i pozytywnej energii
  • minimum średniego wykształcenia
  • zaświadczenia o niekaralności
Oferujemy
  • stałe wynagrodzenie (umowa o współpracy w ramach własnej działalności, ze stałą gwarantowaną częścią 3200) + prowizje( do 75% ) + premie + systemy motywacyjne
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę multisport
  • profesjonalny system szkoleń i warsztatów
  • bezpośrednią opiekę menedżera
  • jasną i przejrzystą ścieżkę kariery
  • elastyczny czas pracy, nieformalna atmosfera
  • brak górnej granicy zarobków
  • partnerskie zasady
  • młody, ciągle rozwijający się zespół
  • praca w jednym z najlepszych oddziałów w Polsce wg wewnętrznych rankingów firmy

Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

karta Multisport

System Premiowy

Pakiet Ubezpieczeniowy
Wynagrodzenie
3200 PLN / Miesiąc

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ

Szukasz pracy jako Przedstawiciel ubezpieczeniowy

Oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel ubezpieczeniowy w miejscowości: Nowy Sącz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Anita Maślanka lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Przedstawiciel ubezpieczeniowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel ubezpieczeniowy, praca w Nowy Sącz dopasowana do Twoich wymagań.Anita Maślanka praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Anita Maślanka

Praca Przedstawiciel ubezpieczeniowy, Nowy Sącz